Kontakta oss

Kundtjänst
Telefon: 08- 728 24 00 (öppet vardagar kl 8.30-16.00.
E-post: kundtjanst@hakonmedia.se 

Gör din beställning här!

 

Annonsering
Vill du annonsera i Market? Kontakta anna-mari.klaavuniemi@hakonmedia.se, 08-728 24 31, för mer information.

 

Chefredaktör, ansvarig utgivare
Marit Nordkvist
Telefon: 08-728 24 41
E-post: marit.nordkvist@hakonmedia.se

 

Redaktionschef
Helena Tell
Telefon: 08-728 24 90
E-post: helena.tell@hakonmedia.se

 

Redigeringschef
Pontus Edman
Telefon: 08-728 24 91
E-post: pontus.edman@hakonmedia.se

 

Kommersiell redaktör
Thomas Karlsson
Telefon: 08-728 24 18
E-post: thomas.karlsson@hakonmedia.se

 

Analytiker
David Jansson
Telefon: 08-728 24 17
E-post: david.jansson@hakonmedia.se

 

Webbredaktör
Mikael Sydner
Telefon: 08-728 24 37
E-post: mikael.sydner@hakonmedia.se

 

Reportrar
Thomas Ohlén
Telefon: 08-728 24 43
E-post: thomas.ohlen@hakonmedia.se

 

Kalle Östgren
Telefon: 08-728 24 40
E-post: kalle.ostgren@hakonmedia.se

 

Daniel Norman
Telefon: 08-728 24 42
E-post: daniel.norman@hakonmedia.se

 

Utrikesredaktör
Susan Karling
Telefon: 08-728 24 02
E-post: susan.karling@hakonmedia.se

 

Key Account Manager
Anna-Mari Klaavuniemi
Telefon: 08-728 24 38
E-post: anna-mari.klaavuniemi@hakonmedia.se

Kristina Zdilar
Telefon: 08-728 24 16
E-post: kristina.zdilar@hakonmedia.se

Lars Zdilar
Telefon: 08-728 24 01
E-post: lars.zdilar@hakonmedia.se

Mats Carlsson
Telefon: 08-728 24 46
E-post: mats.carlsson@hakonmedia.se

 

Försäljning- och marknadschef
Annika Waldenström
Telefon: 08-728 24 11
E-post: annika.andersson@hakonmedia.se

 

Adress
Market
Hakon Media
171 41 Solna

 

Besöksadress
Svetsarvägen 7
171 41 Solna

 

Tidningen Market ges ut av Hakon Media AB
Tel växel: 08-728 24 00 

 

Tipsa redaktionen!